gra terenowa logo

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” - Jan Paweł II

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz wychowankowie Powiatowego Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rembowie składają serdeczne podziękowania za zaangażowanie w organizację i promocję Rakowskiej Gry Terenowej „Wędrówka śladami przeszłości”:
Staroście Kieleckiemu – Panu Michałowi Godowskiemu
Wicestaroście Kieleckiemu – Panu Zenonowi Janusowi
Kierownikowi ds. Edukacji – Pani Teresie Dzik
Wójtowi Gminy Raków – Pani Alinie Siwonia.

Szczególne podziękowania za wsparcie rzeczowe kierujemy do:
Wojewody Świętokrzyskiego – Pani Agaty Wojtyszek
PUH Signal biuroserwis
Mini Delikatesy Stanisław Michalczyk

Dzięki Państwa zaangażowaniu i wsparciu możliwa jest realizacja naszych celów i zamierzeń.