Photo1247

Kwiecień to już wiosna w pełni, a więc pora, aby ostro zabrać się za porządkowanie terenu po zimie. I tak też zrobili wychowankowie w ramach koła ogrodniczego „Flora” nie tracąc czasu i zapału zabrali się do prac porządkowych na terenie Ośrodka, oraz w ramach współpracy z kołem wolontariatu „Anioły ze szkoły” wykonywali prace porządkowe na terenie biura Świętokrzyskiego Parku Narodowego w Bodzentynie.

W miesiącu kwietniu zajęcia odbyły się w dniach:

- 18.04.2018r. (w zajęciach brali udział wychowankowie: Dominik Kłopotek, Norbert Michalak, Patryk Kujawa, Wojciech Błyskal, Dawid Gruszecki, Mariusz Miętkiewicz).
- 16.04.2018r. w zajęciach brali udział wychowankowie Adam Ryczek, Dawid Kowalczyk, Sławomir Michalski, Jakub Katolik, Michał Chrostowski, Jakub Kępka, Kacper Krzak, Maciej Pokorski, Kamil Bączkiewicz).
- 12.04.2018r. (w zajęciach brali udział wychowankowie: Krzysztof Witkowski, Kacper Krzak, Sławomir Michalski).
- 10.04.2018r. (w zajęciach brali udział wychowankowie: Norbert Michalak, Dominik Kłopotek, Patryk Kujawa, Jakub Górski).
- 07.04.2018r. (w zajęciach brali udział wychowankowie: Krzysztof Witkowski, Kacper Krzak, Michał Chrostowski, Jakub Kępka).
- 05.04.2018r. (w zajęciach brali udział wychowankowie: Mateusz Kurpas, Dawid Pilarski, Dorian Bendig, Dawid Gruszecki, Adam Ryczek).
- 04.04.2018r. (w zajęciach brali udział wychowankowie: Kacper Krzak, Maciej Pokorski, Rafał Ajzelt, Wojciech Błyskal, Dawid Gruszecki, Michał Chrostowski, Sławomir Michalski, Adam Ryczek, Jakub Kępka).

Wychowankowie czynnie uczestnicząc w pracach porządkowych czują się za ten teren odpowiedzialni. Ponadto zieleń uspokaja i działa pozytywnie na organizm. Natura, tak jak
i wszelkie tereny zielone, daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

Przygotowała: B. Rejnowicz