W dniu 28 lutego 2019 roku w Powiatowym Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Podzamczu odbył się Turniej Tenisa Stołowego dla placówek resocjalizacyjnych, w którym uczestnicy walczyli o puchar starosty kieleckiego.

W zawodach brało udział  osiem drużyn. Drużyna reprezentująca naszą placówkę zajęła  drużynowo wysokie- drugie miejsce. Natomiast indywidualnie miejsce trzecie wywalczył wychowanek Kacper Ryczkowski. Turniej odbył się w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze, a uczestnicy ze wszystkich placówek grali na wysokim poziomie i starali się wypaść jak najlepiej.

Przygotował: P. Chrząszcz