Pierwsze zajęcia z koła sportowego „Pływak ” odbyły się 07.02.2019r. w godzinach od 13.30-16.05 w Powiatowym Centrum Sportu w Staszowie. Udział w zajęciach wzięli: Rafał K., Mateusz K., Daniel T., Jakub K. ,Sławomir M.  Podczas zajęć wychowankowie doskonalili  poruszanie się w wodzie. Łączenie pracy rąk i nóg w stylu dowolnym. Zajęcia odbyły się w ramach współpracy z kołem fotograficznym „Obiektyw”.

Drugie zajęcia odbyły się 13.02.2019r.w godzinach od 13.35-16.45.Udział w zajęciach wzięli:  Jakub K., Mateusz K. ,Rafał K .,Dariusz G. ,Sławomir M. ,Dawid Sz. W  czasie zajęć nieletni nabywali umiejętności  pracy rąk , ćwiczenia doskonalące nurkowanie. Lekcja kontrolna- łączenie pracy rąk  i nóg w stylu dowolnym.

Trzecie zajęcia odbyły się w dniu 27.02.2019r. w godzinach od 13.45-16.20 w Powiatowym Centrum Sportu w Staszowie. Udział w zajęciach wzięli: Mateusz K., Jakub K. ,Sławomir M.   Michał Ch.,Denis S. Podczas zajęć wychowankowie ćwiczyli  pływanie kraulem,doskonalili naukę pracy nóg w stylu grzbietowym.

Przygotowała: B. Witkowska