Koło zainteresowań plastyczne „Agat” w lutym zrealizowało działania poświęcone przygotowaniom do wykonywania ozdób na kiermasz wielkanocny. Nasza praca skupiła się głównie na pozyskaniu włóczki ze swetrów… Dla podopiecznych była to interesująca forma zajęć i jednocześnie zabawy. Wychowankowie wykazali się dużą cierpliwością i koncentracją. Pomysłów na wykorzystanie włóczki jest dużo, ale tym będziemy się chwalić w następnym miesiącu. Kolejnym działaniem podjętym w lutym było przygotowanie do konkursu plastycznego pt.: „Cicha woda brzegi rwie”.

W zajęciach udział wzięli następujący podopieczni: z gr. I: Jakub i Dominik, z gr. II  Michał i Dariusz, z gr. III Daniel, Kacper i Karol oraz Amadeusz z gr. IV.
W lutym odbyło się cztery spotkania, na których zrealizowane zostały następujące tematy:
07.02.2019r. - „Przygotowania do wykonywania ozdób na kiermasz wielkanocny”.
12.02.2019r. - „Kontynuowanie przygotowań do wykonywania ozdób na kiermasz wielkanocny ”.
15.02.2019r. - „Cicha woda brzegi rwie jako temat przewodni konkursu plastycznego. Zaplanowanie przez wychowanków konkursowej pracy i wykonanie szkicu ołówkiem”.
18.02.2019r. - „Kontynuowanie prac związanych z przygotowaniami do kiermaszu wielkanocnego”.

Przygotowała: M. Sławska