20181207 095511

W dniu 7 grudnia 2018r., w sali gimnastycznej Powiatowego Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Rembowie odbyła się IV edycja Mikołajkowego Turnieju w Tenisa Stołowego. Celem wydarzenia była popularyzacja wśród wychowanków Ośrodka dyscypliny sportowej, jaką jest tenis stołowy, propagowanie zasad fair – play, a także umożliwienie wychowankom porównania swoich umiejętności w warunkach rywalizacji sportowej. Osobami odpowiedzialnymi za przeprowadzenie rozgrywek byli: Piotr Chrząszcz – nauczyciel wychowania fizycznego i Łukasz Dziopa – wychowawca. Eliminacje do turnieju odbyły się podczas zajęć wychowania fizycznego, wyłoniono uczestników z wszystkich grup wychowawczych. Rozgrywki prowadzone były do 2 wygranych setów Cały Turniej przebiegał w miłej atmosferze, a uczestnicy walczyli w duchu fair – play.

Po zmaganiach przy stołach wyłonieni zostali zwycięzcy:

I miejsce – Kacper
II miejsce – Eryk
III miejsce – Patryk

Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za udział i sportowe postawy, a zwycięzcom składamy serdeczne gratulacje!

Przygotowali: Ł. Dziopa, P. Chrząszcz