IMG 20181019 163829

Koło zainteresowań plastyczne „Agat” w październiku i listopadzie zrealizowało działania poświęcone wykonaniu dekoracji na uroczystą akademię z okazji Święta Odzyskania Niepodległości oraz  zrobieniu stroików na Kiermasz Bożonarodzeniowy. Prace na kiermasz były wykonywane wspólnie z kołem zainteresowań „FC Rembów” pod opieką pani Magdaleny Koteckiej. Efekty tej współpracy były bardzo owocne. Stosowanie różnych technik plastycznych i technicznych jest dla podopiecznych interesującą formą pracy i jednocześnie zabawy. Wychowankowie wykazali się wyobraźnią twórczą i mogli pochwalić się ciekawymi artystycznymi pomysłami.

W zajęciach udział wzięli następujący podopieczni: z gr. I: Jakub i Patryk, z gr. II  Michał i Jakub, z gr. III Kamil, Rafał, Jakub i Karol oraz Amadeusz z gr. IV.

W październiku i listopadzie odbyło się osiem spotkań, na których zrealizowane zostały następujące tematy:

19.10.2018r. - „Wykonywanie elementów dekoracji okolicznościowych - Święto Odzyskania Niepodległości”.

30.10.2018r. - „Wykonywanie elementów dekoracyjnych na akademię z okazji Święta Odzyskania Niepodległości”.

07.11.2018r. - „Współpraca z kołem zainteresowań sportowym FC REMBÓW - wykonywanie elementów dekoracyjnych na kiermasz świąteczny”.

08.11.2018r. - „Scenografia jako dziedzina sztuki - wykonanie okolicznościowej scenografii na Święto Odzyskania Niepodległości”.

14.11.2018r. - „Współpraca z kołem zainteresowań FC Rembów - wykonywanie stroików świątecznych na kiermasz”.

22.11.2018r. - „Współpraca z kołem zainteresowań sportowym FC Rembów - wykonywanie elementów dekoracyjnych na kiermasz świąteczny - kontynuacja działań”.

28.11.2018r. - „Współpraca z kołem zainteresowań FC Rembów - kontynuacja wykonywania stroików na Kiermasz Bożonarodzeniowy do Starostwa Powiatowego w Kielcach”.

30.11.2018r. - „Ozdabianie stroików na Kiermasz Bożonarodzeniowy”.

Przygotowała: M. Sławska