IMG 20181012 102058

W piątek 12 października 2018r. w naszym Ośrodku odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość, w której uczestniczyli: Dyrektor i kierownictwo Ośrodka, wychowawcy, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, a także wszyscy wychowankowie rozpoczęła się od wprowadzenia pocztu flagowego, w skład którego weszli: Dominik, Jakub oraz Kacper. Po odśpiewaniu Hymnu Rzeczpospolitej Polskiej głos zabrał Pan Dyrektor, który złożył wszystkim pracownikom serdeczne życzenia i podziękowania trud i zaangażowanie, które na co dzień wkładają w swoją pracę. Po części oficjalnej uczestnicy zostali zapoznani z krótką historią Dnia Edukacji Narodowej przedstawioną przez Jakuba, natomiast wychowankowie: Dawid, Krzysztof, Kacper, Jakub, Kamil, Rafał i Dawid zaprezentowali montaż słowny pt. „Nasz raj”, w którym humorystycznie opowiedzieli jak wygląda ich tydzień w szkole. Następnie został zaprezentowany skecz kabaretowy pt. „Rada pedagogiczna” przygotowany przez wychowanków: Michała, Sławomira i Jakuba. Głośny śmiech widowni i gromkie brawa świadczyły o tym, że występ bardzo spodobał się zgromadzonej publiczności. Osobami odpowiedzialnymi za przygotowanie akademii byli wychowawcy: Katarzyna Bednarczyk i Łukasz Dziopa.

Przygotowałi: K. Bednarczyk, Ł. Dziopa