37295148 877440075776570 2206888311333584896 n

Okres wakacji spędzamy w Ośrodku bardzo aktywnie. Nie straszna nam upalna pogoda i deszczowe dni. Oprócz oferty kół zainteresowań przygotowaliśmy dla wychowanków różne wycieczki krajoznawcze i integrujące z lokalną społecznością.

19 lipca 2018 r. wychowankowie: Sebastian G., Kacper P. i Kamil K. pod opieką wychowawców: p. Pauliny Cieślik i p. Anny Włodarczyk uczestniczyli w festynie integracyjnym zorganizowanym przez Dom Pomocy Społecznej w Rudkach. W imprezie tej wzięli udział nie tylko pensjonariusze DPS- u w Rudkach, lecz także podopieczni innych instytucji dla osób starszych i niepełnosprawnych. Organizatorzy przygotowali dla uczestników słodki poczęstunek, obiad, a czas umilał zespół muzyczny. Nasi wychowankowie bardzo chętnie włączyli się w zabawę i tańce z pensjonariuszami przybyłych instytucji. Na miejscu spotkaliśmy się z miłą atmosferą i życzliwym przyjęciem.

Serdecznie dziękujemy Kierownictwu Domu Pomocy Społecznej w Rudkach za zaproszenie, a obecnym gościom za wspólną zabawę i mile spędzony czas.

Przygotowały: P. Cieślik, A. Włodarczyk