37574188 1722042514517545 1105758704952672256 n

W dniach 5 i 9 lipca nasi wychowankowie Sebastian G., Kacper P., Jakub K., Damian S., Kacper K., Dominik M., Kamil K., Adam R. - pod opieką wychowawczyń Anny Włodarczyk, Pauliny Cieślik i Anny Poniewierki – korzystali z uroków lata odpoczywając nad przepięknie położonym zalewem w Golejowie. Wyścigi pływackie, skoki do wody z trampoliny, gra w siatkówkę plażową naładowały naszych chłopców energią oraz apetytem na kolejne wyprawy.

A gdy pogoda przestała nam sprzyjać a ochota na wodne szaleństwa nadal nas rozpierała w dniu 17 lipca pojechaliśmy na basenie w Staszowie.

Z niecierpliwością czekamy na powrót upałów.

Przygotowała: P. Cieślik